MENU

Środki do pielęgnacji felg samochodowych

Rimol

środek czyszczący do felg aluminiowych

DANE PRODUKTU

Numer artykułu:         2897-320-1
Pojemność:                    500 ml

OPIS PRODUKTU

Rimol jest kwasowym środkiem do czyszczenia felg aluminiowych. Usuwa szybko i niezawodnie agresywny brud drogowy, pył hamulcowy i narosty olejowe ze wszystkich lakierowanych felg aluminiowych i stalowych. Ten środek czyszczący RIMOL jest rozpuszczalnikiem do profesjonalnego i gruntownego czyszczenia felg aluminiowych i stalowych.Rozpuszcza on mocne nieorganiczne zabrudzenia takie jak przypalony kurz od hamulców, rdzę, brud uliczny, rdzę powierzchniową i mocne zabrudzenia smarami.

Rimol Gold

bezkwasowy środek do czyszczenia felg

DANE PRODUKTU

Numer artykułu:         2897-328-500
Pojemność:                    500 ml

OPIS PRODUKTU

RIMOL GOLD jest wysokowydajnym nie zawierającym kwasów i przyjaznym dla środowiska środkiem czyszczącym do felg aluminiowych i stalowych.Szczególną zaletą RIMOL GOLD jest jego żelowa konsystencja i szczególnie wysoka i chroniąca materiał siła czyszczenia.Wynika ona z w 70% odnawialnch surowców. RIMOL GOLD jest produktem,który w przyszłości spełni surowe kryteria urzędu patentowego i może nosić miano PROTECT.Pomimo wartości pH 1,2 jest produktem bezkwasowym.Wartość pH powstaje poprzez dodanie specjalnych soli,które minimalizują agresywność produktu przy jednoczesnej dużej sile czyszczenia.

Silver Star

lakier do felg - srebrny

DANE PRODUKTU

Numer artykułu:         2893-883
Pojemność:                   400 ml

 

OPIS PRODUKTU

Silver-Star służy do naprawy uszkodzeń na felgach lakierowanych. Posiada bardzo dobre właściwości kryjące, jest ekstremalnie odporny na działanie soli drogowej, żwiru itp., szybkoschnący, odporny na ścieranie i na mycie w myjni mechanicznej.