Profesjonalne, najlepsze kosmetyki samochodowe - felgi samochodowe Profesjonalne, najlepsze kosmetyki samochodowe

Kosmetyka samochodowa

Dane kontaktowe

Normfest Polska Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 4/10
Poznań 60-449
Tel.: +48 61 8 439 140
Fax.: +48 61 9 439 142

NIP: 778-13-62-226
REGON: 639621658

centrum klienta

Twoja satysfakcja jest stałą siłę napędową naszej pracy. Nasi koledzy z centrum sprzedaży oferują szybką realizację zamówień i fachowe doradztwo.

Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi Klienta
Tel.: +48 61 840 34 13
Tel.: +48 61 840 34 05

 

Profesjonalne, kosmetyki samochodowe - Felgi

Dane produktu

Numer artykułu:         2893-883
Rozmiar:          165 x 105 x 53 mm

 

Opis produktu

Gąbka do obręczy kół

  • specjalnie do mycia felg aluminiowych i stalowych
     

Lakier do felg

Dane produktu

Numer artykułu:         2893-883
Pojemność:                   400 ml

 

Opis produktu

Silver-Star służy do naprawy uszkodzeń na felgach lakierowanych. Posiada bardzo dobre właściwości kryjące, jest ekstremalnie odporny na działanie soli drogowej, żwiru itp., szybkoschnący, odporny na ścieranie i na mycie w myjni mechanicznej. 

 


 

Dane produktu

Numer artykułu:         2897-321-30
Pojemność:                    30 l

Numer artykułu:         2897-321-5
Pojemność:                    5 l

Opis produktu

Rimol Profi jest kwasowym środkiem do czyszczenia felg aluminiowych. Usuwa szybko i niezawodnie agresywny brud drogowy, pył hamulcowy i narosty olejowe ze wszystkich lakierowanych felg aluminiowych i stalowych. Ten środek czyszczący RIMOL jest rozpuszczalnikiem do profesjonalnego i gruntownego czyszczenia felg aluminiowych i stalowych. Rozpuszcza on mocne nieorganiczne zabrudzenia takie jak przypalony kurz od hamulców, rdzę, brud uliczny, rdzę powierzchniową i mocne zabrudzenia smarami.

Specjalny preparat czyszczący do aluminiowych obręczy kół

  • na bazie kwasu
  • usuwa silne zabrudzenia nieorganiczne (pył hamulcowy, brud uliczny, rdzę powierzchniową oraz nagary)

Dane produktu

Numer artykułu:         2897-320-1
Pojemność:                    500 ml

Opis produktu

Rimol jest kwasowym środkiem do czyszczenia felg aluminiowych. Usuwa szybko i niezawodnie agresywny brud drogowy, pył hamulcowy i narosty olejowe ze wszystkich lakierowanych felg aluminiowych i stalowych. Ten środek czyszczący RIMOL jest rozpuszczalnikiem do profesjonalnego i gruntownego czyszczenia felg aluminiowych i stalowych.Rozpuszcza on mocne nieorganiczne zabrudzenia takie jak przypalony kurz od hamulców, rdzę, brud uliczny, rdzę powierzchniową i mocne zabrudzenia smarami.

Sklep Normfest oferuje profesjonalne kosmetyki samochodowe. Gwarantujemy najwyższą skuteczność oraz atrakcyjne ceny. Dzięki bogatemu asortymentowi różnorodnych środków w krótkim czasie i bez najmniejszych problemów można zadbać o wygląd samochodu. W Normfest są dostępne samochodowe kosmetyki o właściwościach konserwujących i pielęgnujących te części oraz elementy podatne na największe zabrudzenia. Takie z pewnością są felgi, które pokrywa m.in. osad z klocków hamulcowych.

Polecamy profesjonalne kosmetyki samochodowe do czyszczenia stalowych i aluminiowych felg. Można ich używać bez obawy, że wystąpią jakiekolwiek zarysowania, zacieki czy niedociągnięcia. Wysokiej jakości środki do felg samochodowych mają właściwości nabłyszczające oraz chronią przed przywieraniem brudu, np. z błota czy kurzu i tym samym przed powstawaniem nieestetycznych plam. Tego typu samochodowe kosmetyki zapobiegają również pojawieniu się korozji i usuwają powierzchownie występującą rdzę. Najlepsze kosmetyki samochodowe nie zarysowują, nie uszkadzają powierzchni poddawanych czyszczeniu. Są to również środki nie zawierające w swym składzie amoniaku i innego rodzaju substancji zagrażających ludzkiemu zdrowiu.

Od dziś za sprawą środków czyszczących marki Normfest auto prezentuje się bez zarzutu w każdym calu. Systematyczna dbałość o felgi pozwoli je utrzymać w nienaganny stanie i nie uszczupli zawartości portfela właściciela samochodu. Auto prezentujące się estetycznie nabiera na wartości, co ma szczególne znaczenie w momencie jego sprzedaży.