MENU

Konserwacja lakieru samochodowego - Pasty polerskie do lakieru samochodowego

Zarysowania, odpryski, matowienie i przebarwienia to najczęstsze problemy, które napotyka się w przypadku lakierowanych powierzchni. Wszystkie te defekty sprawiają, że samochód traci nie tylko pod względem wizualnym, ale również na swojej wartości przy próbie sprzedaży. Stosując odpowiednie pasty polerskie, całkowicie odświeżysz lakier, zamaskujesz ubytki i usuniesz nawet największe zarysowania. Pasty do lakieru samochodowego proponowane przez Normfest charakteryzują się pożądaną skutecznością działania – dzięki nim każde auto odzyska dawną świetność. Dobierz odpowiedni zestaw preparatów, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Konserwacja lakieru samochodowego ze środkami Normfest to gwarancja wyjątkowego efektu. To najdokładniejsze czyszczenie, maskowanie ubytków i polerowanie. Każda pasta polerska do lakieru samochodowego Normfest to bezpieczny środek, który nie uszkodzi warstwy lakieru. Jej stosowanie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, gdyż pasta polerska nie zawiera szkodliwego amoniaku.

Skuteczna konserwacja lakieru samochodowego

W naszej ofercie znajdują się pasty polerskie do lakieru samochodowego odznaczające się różną siłą ścierną. To Scratch Off Ultra, Strach Off Medium oraz Scratch Finish. Proponujemy także Perfect Gloss – to pasta polerska do samochodu, która zapewni karoserii naprawdę głęboki połysk. Odpowiednia zawartość wosku w preparacie sprawia, że uzyskana warstwa pełni też funkcję ochronną dla lakieru. Dobrej jakości pasty polerskie do lakieru samochodowego zawierają w swoim składzie środek impregnujący, dzięki któremu blaszana powierzchnia zyskuje dłuższą żywotność. Konserwacja lakieru samochodowego to sprawa indywidualnego podejścia, dlatego znajdziesz u nas szeroki asortyment, spośród którego dobierzesz idealne dla siebie rozwiązanie. Nasze pasty do lakieru samochodowego podzieliliśmy trzy grupy – w zależności od uszkodzenia materiału. W naszej ofercie znalazła się pasta polerska do samochodu, który wymaga usunięcia drobnych zarysowań, jakie powstają w trakcie polerowania. Dysponujemy także środkami do wypełniania średnich oraz głębokich rys.

Czy pasty polerskie do lakieru samochodowego wystarczą?

Odpowiednio dobrana pasta polerska do lakieru samochodowego to nie wszystko. Do czyszczenia lakieru proponujemy również politury w sprayu. Preparaty w takiej postaci są wygodne w użyciu. Potrzeba zaledwie chwili, aby równomiernie rozprowadzić środek po lakierowanej powierzchni i tym samym doskonale ją zabezpieczyć. Na tym właśnie polega pełna oraz skuteczna konserwacja lakieru samochodowego. Politura w sprayu Normfest sprawia, że lakier staje się bardziej połyskliwy, a jednocześnie wykazuje znaczną odporność na ścieranie oraz zarysowania. Warto zatem poszerzyć pasty polerskie do lakieru samochodowego o takie uzupełnienie. Dzięki temu karoseria zachowa świeżość na wiele dłuższy okres. Co istotne, środki do regeneracji i zabezpieczania lakieru samochodowego można stosować podczas mycia ręcznego lub maszynowego. W obu przypadkach należy zaopatrzyć się w odpowiednie ściereczki i gąbki polerskie.

Usuwanie głębokich, silnych rys

Scratch Off Ultra

pasta polerska gruboziarnista

opis produktu

SCRATCH OFF ULTRA jest gruboziarnistą pastą polerską do usuwania głębokich zarysowań i silnych zanieczyszczeń lakieru. Pasta nadaje się do różnych lakierów, takich jak np. lakiery na bazie wody, o wysokiej zawartości cząstek stałych (HS), o średniej zawartości cząstek stałych (MS), lakiery utwardzane podczerwienią, dwuskładnikowe, celulozowe, syntetyczne, akrylowe i oryginalne oraz odporne na zadrapania lakiery bezbarwne. Wysokiej jakości tlenek glinu zapewnia wysoką wydajność usuwania materiału przy niskiej podatności na nagrzewanie, a wydłużony czas użycia zapobiega przysychaniu pasty. Nie zawiera silikonu, amoniaku i olejków kosmetycznych!

Usuwanie średnich rys

Scratch Off Medium

pasta polerska średnioziarnista

opis produktu

SCRATCH OFF MEDIUM jest średnioziarnistą pastą szlifierską do usuwania średniogłębokich zarysowań w warstwie lakieru bezbarwnego nowych lub starych powłok lakierniczych. Pasta nadaje się do różnych lakierów, takich jak np. lakiery na bazie wody, o wysokiej zawartości cząstek stałych (HS), o średniej zawartości cząstek stałych (MS), lakiery utwardzane podczerwienią, dwuskładnikowe, celulozowe, syntetyczne, akrylowe i oryginalne oraz odporne na zadrapania lakiery bezbarwne. Mikrocząstki ścierne z wysokiej jakości tlenku glinu zapewniają wysoką wydajność usuwania materiału oraz uzyskanie maksymalnego połysku fizycznego przy niskiej podatności na nagrzewanie, a wydłużony czas użycia zapobiega przysychaniu pasty. Nie zawiera silikonu, rozpuszczalników i olejków kosmetycznych!

Usuwanie drobnych rys po polerowaniu

Scratch Finish

pasta polerska drobnoziarnista

opis produktu

SCRATCH FINISH jest drobnoziarnistą pastą polerską, umożliwiającą w trakcie tylko jednej operacji usunięcie lekkich śladów użytkowania z powierzchni lakierowanych bez pozostawiania hologramów, dając przy tym maksymalny połysk fizyczny. Pasta nadaje się do różnych lakierów, takich jak np. lakiery na bazie wody, o wysokiej zawartości cząstek stałych (HS), o średniej zawartości cząstek stałych (MS), lakiery utwardzane podczerwienią, dwuskładnikowe, celulozowe, syntetyczne, akrylowe i oryginalne oraz odporne na zadrapania lakiery bezbarwne. Ultradrobne cząsteczki ścierne z wysokiej jakości tlenku glinu zapewniają uzyskanie maksymalnego połysku fizycznego przy niskiej podatności na nagrzewanie, a wydłużony czas użycia zapobiega przysychaniu pasty. Nie zawiera silikonu, amoniaku i olejków kosmetycznych!

Polerowanie na wysoki połysk

Perfect Gloss

politura wysokopołyskowa

opis produktu

PERFECT GLOSS jest wysokopołyskową politurą wykańczającą do lakierowanych powierzchni z tworzywa sztucznego, stali i aluminium. Wysokiej jakości składniki nadają obrabianej powierzchni przepiękny i długo utrzymujący się głęboki połysk. Zawarty w produkcie czysty wosk brazylijski carnauba dodatkowo uszczelnia trwale powierzchnię, chroniąc w ten sposób lakier przed wpływami otoczenia. Możliwe jest zastosowanie maszynowe lub ręczne.